I. армија
Без промене.
II. армија
Шумадиска дивизија уређивала је 11. марта своје биваке у Мезонги. Била је велика оскудица у простирци и шаторским крилима.
Тимочка дивизија очекује у Доњо – Ипсоском логору наређење за покрет у јужне логоре.
III. армија
Дунавска дивизија остала је непромењено у логору Брагањотика а Дринска дивизија у логору код Говина.
Укрцавање у Валони
У току 11. марта време је допуштало укрцавање и како је лађа „Кордова“ била дошла са Крфа то је укрцано 181 коња са 146 људи. Сем тога укрцано је на исти брод 2 официра и 97 људи реконвалесцената. Даље укрцавање коња није вршено јер је телефонска веза била прекинута, те наређење није могло да стигне у логор на време.
Извештаји
Врховна команда примила је у току 11. марта овај важнији извештај:
Од команданта Тимочке војске
ОБр. 2560 од 10. марта
„Част ми је известити, да је штаб Тимочке војске средио послове и престао дејствовати од данас 10. овог месеца по подне. Свеза ОБр. 27749 те команде од 19. фебруара ове године“.
Наређења Врховне команде
ОБр. 28426
Команданту I., II., III. армије,
команданту Добровољачког одреда
У циљу удобнијег размештаја и лакшег снабдевања у северном логору Говино а по одласку II. и III. армије у јужне логоре, наређујем:
1) Да трупе I. армије у главном остану у својим досадањим логорима, с тим, што ће се армиски (ван дивизиски) делови и удаљенији делови Моравске дивизије моћи примаћи ближе ка Говину, у колико то буде могуће с обзиром на терен и ниже изложено.
2) Да се сви ван армиски делови разместе у логору III. армије, но тако да: артилериске јединице; сви остали ван армиски делови, који су у току преформирања; затим све команде, установе и надлештва, која стоје непосредно под министром војним (инспекција резервних трупа; занатлиске чете; дивизиске и пуковске окружне команде; пиротехнички полубатаљон; управа војно – техничких завода и барутана итд. у колико до сада нису расформиране) образују засебне групе – биваке, са нарочитим командантима бивака.
3) Да Добровољачки одред и одред Срба добровољаца, остану до даљег наређења на местима, где се сада налазе.
4) Заузимање нових бивака, да се изврши одмах по одласку трупа II. и III. армије. При овом имати у виду, да полуострво Фустапидино има остати слободно, ради смештаја реконвалесцентних војника, па према томе и не узимати га у комбинацију за размештај.
5) Да команду над свима трупама у северном логору прими командант I. армије.
6) Према предњем командант I. армије изволеће наредити да се одмах изрекогносцира целокупна бивачна просторија и да се прикупе потребни податци о јединицама, установама и надлештвима, који ће остати у северном логору, па према томе извршити распоред јединица, установа и надлештва и припремити све што је потребно за брзо извршење распореда.
7) Исто тако командант ће изволети предвидети и регулисати све што је потребно у погледу уређења логора, исхране и снабдевања трупа, спречавања тумарања војника по околини или одласка у варош, као и у погледу одржавања реда и дисциплине у логорима, а према прописима ратне службе и досада издатим наређењима ове команде и Министарства војног.
8) По извршењу распореда, командант ће изволети известити ову команду и у исто време послати скицу распореда размере 1 : 10.000 и списак свију јединица, надлештава и установа, које буду у томе логору размештене.
9) Напомена: Армиски делови који остају у логору Говино ради довршања преформирања, одмах по завршетку преформирања упутиће се у састав армија, о чему ће дотични начелници одељења Врховне команде известити потписатог и команданте армија“.